خانه / اخبار / انتصاب رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه

انتصاب رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه

entesabدر مراسمی ˈ علی اکبریˈ به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سربیشه معرفی و از خدمات ˈرحیمیˈ در طول تصدی مسئولیت آن اداره قدردانی شد.

در این مراسم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های انجام شده از سوی “رحیمیˈ در مدتی که مسئولیت اداره منابع طبیعی شهرستان سربیشه را عهده دار بود، تصریح کرد: ایشان از مدیران با سابقه و با تجربه ای بود که به طور جدی و دلسوزانه امور مربوطه را پیگیری می کرد  و در حل مسائل و مشکلات پیشرو بود. شریفی گفت: با توجه به وظایف حاکمیتی در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری ، وظیفه سنگینی به دوش همگی ما است و ما باید سعی کنیم با حفظ و حراست از منابع طبیعی این میراث گرانبهایی و سرمایه خدادادی آن را در اختیار آیندگان قرار دهیم که این مهم تلاش همه مسئولان و مردم را می طلبد. شریفی از رئیس جدید این اداره خواست همانند گذشته با همکاری، همدلی و ارتباط با مجموعه فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران ، شوراهای اسلامی در جهت اعتلا فرهنگ منابع طبیعی و حفظ و حمايت، از اراضی ملی و انفال موفق و موید باشد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در پایان از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه مهندس رحیمی که پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نایل آمدند، تشکر وقدردانی نمود، توفیق و بهروزی ایشان را از درگاه احدیت مسئلت نمود.

پیشنهاد مطالعه

کلنگ زنی پروژه آبخیزداری ابراهیم آباد از محل صندوق توسعه ملی

مراسم کلنگ زنی پروژه آبخیزداری ابراهیم آباد در حوضه شهری نه نهبندان با حضور فرماندار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *