گردهمایی آموزشی دهیاران بخش قهستان

در ابتدای این گردهمایی که با حضور پر شور دهیاران پر تلاش بخش قهستان برگزار گردید آقای مهندس بیجاری بخشدار قهستان ضمن تبریک هفته دولت و همچنین دهه کرامت  به نقش و جایگاه ارزشمند دهیاران در فعالیتهای دولت اشاره کرد و دهیاران را بازوان دولتمردان در راستای انجام امورات و خدمت به مردم معرفی کرد.

در ادامه این گردهمایی حجه الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه محترم شهر قهستان از اهمیت و نقش منابع طبیعی در آموزه های دینی بیاناتی ایراد نمودند که مورد استقبال دهیاران قرار گرفت.ایشان جایگاه منابع طبیعی را جایگاهیی رفیع دانست چرا که در احادیث و فرمایشات بزرگان دینی لزوم حفظ و مراقبت از منابع طبیعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

در ادامه این جلسه آقای مهندس حاجی زاده رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان درمیان ضمن تبریک هفته دولت گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام گرفته اداره منابع طبیعی  و آبخیزداری شهرستان درمیان در سطح شهرستان و همینطور بخش قهستان ارائه داد.

آخرین سخنران این گردهمایی آقای مهندس باقرپور معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بود که در خصوص قوانین و مقررات منابع طبیعی و آبخیزداری سخنانی ایراد نمود.

در پایان این این جلسه نیز دهیاران بخش قهستان نقطه نظرات و سئوالات خود را مطرح و مسئولین پاسخ های لازم را جهت تنویر افکار حاضرین ارائه نمودند.

P1080021

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

Leave A Reply

Your email address will not be published.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.